Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/E-posta:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 4,503
» Son Üye: Sinan
» Toplam Konular: 6,653
» Toplam Yorumlar: 7,106

Detaylı İstatistikler

Son Aktiviteler
Fakro
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:51
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Çatı Merdiven Fiyatları
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:50
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Çatı Merdiven
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:49
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Teleskopik Çatı Merdiveni
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:48
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Çatı Çıkış Merdiveni
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:46
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Katlanır Çatı Merdiveni
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:45
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Makaslı Çatı Merdiveni
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:44
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Motorlu Çatı Merdiveni
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:43
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Elektrikli Çatı Merdiveni
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:42
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Alüminyum Çatı Merdiveni
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:40
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Metal Çatı Merdiveni
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:39
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Ahşap Çatı Merdiveni
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:38
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Fakro Çatı Merdiveni
Son Yorum: Sinan
Bugün 13:36
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1

 
Anket Başlığı: Tuttugunuz takımı seçiniz
Beşiktaş
Galatasaray
Fenerbahçe
TrabzonSpor
SivasSpor
TokaTSpor
BursaSpor
[Anket Sonuçlarını Göster]
 
  Gerçek Medyum Hakan Büyük
Yazar: mrstanitim - 12.12.2017 02:19 - Yorum Yok

Gerçek medyum arayanlar medyum Hakan Büyük ile iletişime geçmektedir. Çünkü bu alanda yıllardır hizmet sağlamakta ve edindiği tecrübe ve deneyimlerle ileteceğiniz sorulara yanıtlar vermektedir. Medyum Hakan Büyük tarafından gerçekleştirilen işlemler yüksek memnuniyet oranına sahiptir. Bu nedenle gerçek medyum olarak ifade edilmektedir. Sorulan sorulara titizlikle yanıtlar vermesi, merakınızı dindirmek adına aklınızda yeni soru işaretlerinin meydana gelmesini engelleyecektir. Böylece aklınızda soru işareti kalmadan merak ettiğiniz tüm konularda cevaplar bulacaksınız.


            Dürüst medyum arayışında olanlar medyum Hakan Büyük ile işlem yaptırmaktadır. Dürüst medyum denilince akla ilk gelen kişi olması yıllardır gerçekleştirdiği işlemleri kaliteli ve doğru olarak yapmasından kaynaklanmaktadır. Gerçek medyum denilmesinin de sebebi işlem sonucunda yanıtlarının gerçek ve doğru olmasından dolayıdır. Medyum Hakan Büyük tarafından gerçekleştirilen işlemlerde yaygın olarak evlilik ve aşk konusu bulunurken, para ve kariyer gibi pek çok konu da medyum Hakan Büyük tarafından uzmanlık ve titizlikle yanıtlanmaktadır. Bu titizliğinden dolayı hem gerçek medyum hem de dürüst medyum olarak tanınmakta ve herkes tarafından tavsiye edilmektedir.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Medyum Yorumlar
Yazar: mrstanitim - 12.12.2017 02:17 - Yorum Yok

Güvenilir medyum bulmak çoğu zaman kişilerin en önem verdiği konular arasında yer alıyor. Daha önce medyumlara işlem yaptıran kişilerin medyum yorumları yapması sizlere medyum hakkında fikir verecektir. Medyumdan memnun olanlar yada memnun olmayanlar bu durumu medyum yorumları ile bildirerek fikir yürütmenize katkı sağlayacaktır. Medyum şikayetleri yada medyum tavsiyeleri medyumyorumlar.com internet sitesinde yayımlanmaktadır. Böylece merak ettiğiniz medyum hakkında nasıl yorumlar yapıldığını öğrenebilirsiniz.


            Medyumlar hakkında yorumlar yapılarak medyuma işlem yaptırmak isteyenler için fikir veren medyumyorumlar.com günümüzde birçok kişinin merak ettiği sorulara yanıt sunuyor. Medyumun iyi olup olmadığını anlamanıza fırsat vermesi sorularınızın ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Medyum şikayetleri site üzerinde yer aldığından dolayı hangi medyumun en çok şikayet aldığını kolayca görebilirsiniz. Medyum tavsiyeleri niteliğinde olan medyumyorumlar.com adresini ziyaret ederek medyumlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Vefkname
Yazar: mrstanitim - 12.12.2017 02:16 - Yorum Yok

vefkname.com istek ve sorunlarınıza cevap verecek bir site olarak hazırlandı. Çözemediğiniz soru ve sorunların üstesinden gelmek yada ortadan kaldırmak istediğinizde sizlere yardımcı olacak şeyleri vefkname.com üzerinde bulabilirsiniz. İnsanların sorun ve problemlerinin bitmeyişi çeşitli çözümler üretmeye gereksinim duymasına neden oluyor. Sorunların çözümünde vefkname.com internet sitesini inceleyebilirsiniz. 


                Hayırlı bir eş arayanlar kısmet açma vefki hakkında araştırmalar yapabilir. Aradığın talibinin gelmemesi kişileri zaman zaman üzebilir. Taliplerini bekleyen kişilerin evlenmek istedikleri kişi ile karşılaşmaları onlar için oldukça önemlidir. Mustafa Alim Hoca sorun ve sorularınıza yanıtlar vererek merak ettikleriniz hakkında sizleri bilgilendiriyor. Alanında uzman Mustafa Alim Hoca tarafından verilen yanıtları inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Almanya Medyum
Yazar: mrstanitim - 12.12.2017 02:14 - Yorum Yok

Almanya MedyumBilindiği üzere medyumluk alanı tüm dünyada en çok bilinen çözüm yollarının başında gelmektedir, tüm dünyada olduğu gibi Almanya medyum bakımından oldukça bilgi sahibi bir toplum olmaktadır. Almanya bölgesinde yaşayan ister yerli ister yabancı birçok insan Müslüman medyum seçerek bu doğrultuda işlemlerini yaptırmaktalar. Almanya halkının özellikle Türk medyum arama sebebi ise Türkiye Müslüman medyum ağırlıklı olduğundan ve yaptıkları tüm işlerin itikat ve ilime dayalı yapmalarından dolayı çok fazla tercih edilmekteler. Başta Türkiye olmak üzere Almanya’da da bu alanda ismini adeta tüm insanlara duyurmuş olan medyum ilim hoca şifa bulmaktalar. Uzun yıllardır Türkiye de hizmet sunan medyum ilim hoca almış olduğu havas ve ilim bilgileri ışığında hareket ederek tüm ihtiyaç sahibi insanlara bir takım çözümler sunmaktadır. İlim hoca başlıca yaptığı işlemler arasında vefk, celp, hamaylı yapımı ve gideni geri getirme işlemleri ile birçok aileye refah vermektedir, aynı zamanda çözümü olmayan işlemleri çözmektedir. Medyum ilim hoca Almanya medyum bakımından en fazla rağbet gören Müslüman medyum arasında ilk sırada yer almaktadır.

Almanya Medyum İhtiyaçlarında İlim Hoca İle Çözüm Bulmakta

Dünyada medyum sektörü oldukça büyük bir oranda artarak hızla büyümektedir, bunun başlıca sebebi ise insanların bir takım problemler için medyum tercih etmesidir. Özellikle Almanya medyum ihtiyaçlarında ilim hoca ile çözüm bulmakta ve oluşan problemleri kısa yolla çözüme ulaştırmaktadır. Almanya halkı gerek çiftlerin ayrılmalarında, gerek nişanlı ya da sözlülerin ayrılmalarında medyum ilim hoca yardımı alarak bu sıkıntıların üstesinden gelmekteler. Almanya merkezlerinde birçok insan ilim hoca ile işlem yaptırmaktadır, özellikle Berlin’de Müslüman hoca seçimini ilim hoca ile yapmaktalar ve Türk Müslüman hoca yardımı ile sorunlarını çözmekteler. Türkiye de aynı şekilde hizmet veren medyum ilim hoca ismini tüm Avrupa’ya duyurmuş ve öncelikle Almanya medyum ihtiyaçlarını ön planda tutarak tüm insanlara gönülden hizmet sunmuştur. Avrupa’nın birçok ülkesinde olduğu gibi medyum Almanya içinde aynı hizmeti sunarak tüm insanlara kesin çözüm sunan işlemler yapmaktadır. Medyum ilim hoca almanyadaki türk hocalar arasında ilk sırada gelen en derin ilimlere sahip bir medyum olmaktadır.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Hediye Seçiminde Önemli Noktalar
Yazar: social35 - 04.12.2017 18:01 - Yorum Yok

Özel günlerde sevgiliye, anneye, babaya, kardeşe, arkadaşa ya da çocuğa hediye almak son derece dikkat gerektiren bir iştir. Hediye tavsiyeleri de bu açıdan son derece önem arz ediyor. Birine hediye almadan önce o insanın nelerden hoşlandığına dair ufakta olsa bilgi sahibi olmak gerekiyor.

Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler
Sevgiliniz için bir seçim yaparken hediye fikirleri konusunda biraz bilgi sahibi olmanız gerekebilir. Çünkü bir sevgiliye alacağınız hediye kesinlikle sıradan olmamalıdır. Hediye önerileri içerisinde en fazla tercih edilenler özel mesaj yazılmış olan plaketler, sevgiliye özel olan retro hatıra defterleri, fotoğraf baskılı saatler gibi seçimler yapabilirsiniz. Hem farklı düşünülmüş bir hediye olacak hem de karşınızdaki insanın zevkine hitap edecektir.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  İkinci El Laptop Alanlar
Yazar: mrstanitim - 24.11.2017 18:34 - Yorum Yok

İkinci El Laptop Alanlar

En ucuz dizüstü bilgisayarı ararken, harcadığınız para için yeterli değeri elde ettiğinizden emin olmak istersiniz. Ne yazık ki, bazı insanlar donanımlarını yanlış bölgelerde kısa sürede değiştirme hatasına düşüyorlar. Dizüstü bilgisayar satın almak isteyen üç önemli donanım alanı vardır. Bu üç alanın ne olduğunu ve hangi özellikleri armanız gerektiğini keşfedin.
 İkinci el laptop alanlar bu piyasada en ideal canlılık kazanmaktadır. Alım ve satımlarınızda yanınızda olan firmalar sayesinde, en uygun şekilde laptop sahibi olabilirsiniz. En iyi ucuz laptopları  en iyi sonucu almak için iyi bir işlemci almanız gerekir. En iyi ucuz dizüstü bilgisayarı ararken çoğu zaman, müşteri, sabit disk boyutu konusunda daha iyi olduğunu düşünüyor. İhtiyaçlarınız devasa bir sabit sürücüye sahip olmayı garanti ediyorsa, o halde bir tane satın alabilirsiniz.
Ancak yalnızca kelime belgelerini ve bazı resimleri depolayacaksanız, standart boyutlu bir sabit disk daha fazla olmalıdır. Bir noktada ekstra alana ihtiyacınız olabileceğini düşünüyorsanız, daha büyük bir sabit sürücüyü daha sonradan yükseltmek için ödeme yerine başlangıçta getirin. Özellikle biraz para kazanmak istiyorsanız, bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız ikinci el laptop alanlar firmasıyla görüşebilir, alım satım işlemlerini rahat şekilde yapabilirsiniz.
 
 

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Toptan İç Giyim
Yazar: mrstanitim - 08.11.2017 00:23 - Yorum Yok

Erkek ve bayan toptan iç giyim üzerine online satış yapan bir sitedir.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Düğün Paketi
Yazar: mrstanitim - 28.10.2017 22:50 - Yorum Yok

Avenuca.com düğününüz icin, düğün gününe kadar ve düğün günü ihtiyacınız olan yardımı sunar. Düğün Paket'çisi Avenuca.com ile güncel kampanyalardan haberdar olun. Avenuca.com'da; yatak odasından tutun yemek odasına koltuk takımından beyaz eşyalarınıza yani düğün paketi kampanyalarına, çeyiz paketi kampanyalarına, gelinlik, damatlık, düğün pastası, gelin buketi, düğününüz için en uygun altın takı kampanyalarına, gelin saçı ve makyajı, düğün fotoğrafçısına ve düğün davetiyesine kadar bir çok düğün paketi kampanyalarına en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Mutlu bir yuvanın temel taşlarını oluşturma yolunda ki ilk adımlardan bir tanesi olan bu aktivite için doğru merkez ve profesyonel ekip ile çalışmak size artı sağlayacaktır.  Fırsat dalgalarının  çok yoğun olduğu bu avantaj denizinde, daha uyguna bulabileceğiniz fırsatlara www. avenuca.com  sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Kompanzasyon Panosu Fiyatları
Yazar: mrstanitim - 26.10.2017 16:09 - Yorum Yok

Kompanzasyon Panosu FiyatlarıElektrik şebekesinin reaktif akımdan etkilenmemesi için, işletmelerde enerji kayıplarını ve kalitesiz enerji kullanımını ortadan kaldırmak için reaktif akım olması gereken konumuna geri çekilir veya yok edilir. Gerçekleştirilen tüm bu işlemlere “Kompanzasyon” denir.

Kompanzasyon hesabı yaparken kompanzasyon panosu fiyatları‘nı araştırdığınızda çok farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu konuda kendi ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra güvenilir ve profesyonel firmalardan keşif yaparak fiyat almanızda fayda vardır. Öncelikle Kompanzasyon nedir sorusunu cevaplayıp işletmenizdeki ihtiyaçları belirlemelisiniz.

Kompanzasyon Panosu Nedir?
Kompanzasyon panoları, işletmenin güç kat sayısını düzeltmek için kondansatör ve ölçü aletlerinin üzerinde yer aldığı panodur. Transformatörler, balastlar, motorlar gibi endüktif cihazlar reaktif güç de çekerler. Kompanzasyon, elektrik sistemlerinin iyi bir koşulda çalışmaları için yardımcı olur. Yüklerin ve elektrik tesislerinin reaktif güç ihtiyaçlarını belirtilen yöntemlerle karşılayan kompanzasyona, reaktif güç kompanzasyonu denir.

Kompanzasyon Neden Gereklidir ?
Elektrik enerjisinin, santralden en küçük alıcıya kadar dağıtımında en az kayıpla taşınması gerekmektedir. Günümüzde, teknolojinin gelişmesi ile her evde bulunan buzdolabı, çamaşır makinası, klima gibi ısıtma, havalandırma ve soğutma cihazları elektrik enerjisine olan ihtiyacın her geçen gün biraz daha artmasına ve enerji üretiminin gittikçe pahalılaşmasına neden olmaktadır. Dolayısıyla şebekede taşınan elektrik enerjisinin de kaliteli, ucuz aktif enerji olmasını daha zorunlu kılmaktadır.

Kompanzasyon Yapılmazsa Ne Olur ?
Reaktif güçler kompanze edilmez ise,

⇒ Şebekede güç kayıplarına neden olur,

⇒ Üretim ve dağıtım sisteminin kapasitesini azaltır,

⇒ Gerilim düşmesinin, taşınan gücü sınırladığı dağıtım hatlarında, enerji taşıma kapasitesinin düşmesine neden olur.

Kompanzasyon panosu satın almadan önce aktif güç, görünür güç ve işletmenizin ihtiyacı enerji miktarı gibi konular incelenerek ihtiyacınız olan pano türüne karar verilir.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  İzolasyon Canter
Yazar: mrstanitim - 19.10.2017 15:58 - Yorum Yok

Türkiye'nin İzolasyon ve Yalıtım Fabrikası İzolasyon Center ile İzolasyonda çığır açmaya devam ediyor.

Çatı, Çatı Arası, Teras, Garaj, Bodrum, Temel izolasyonunda çözümsüz kalmayın.
Poliüretan ve Poliürea (polyurea) Sprey Köpük izolasyonları, Ahır İzolasyonu, Tavuk Çiftliği İzolasyonu ve Endüstriyel İzolasyon konusunda Kayseri izolasyon, , Ankara, Niğde, [font=Lato, Helvetica, sans-serif]Bursa izolasyon nevşehir, Sivas, Ankara, Konya izolasyon, İstanbul, Antalya'da kesintisiz, kaliteli, sorunsuz izolasyon ile hizmetinizdeyiz. [/font]
Sorunsuz, sıkıntısız yalıtım ve izolasyon ile tanışmanız için lütfen İzolasyon sitemizi ziyaret ediniz. https://www.izolasyon.center

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Eryaman Nakliyat
Yazar: mrstanitim - 17.10.2017 17:33 - Yorum Yok

Nakliyat işini güvenilir ve bu iş üzerinde profesyonel firmalar taraşından yapılması gerekir.Nakliyat sırasında karşılaşılan en büyük sorunlardan biri eşyaların taşıma sırasında zarar görmesi veya tam zamanında ulaştırılmamasıdır. Bu sıkıntılar ile karşılaşmamak için işini özenle yapan Eryaman Nakliyat ile çalışmanız yeterlidir. Uzun yıllardır işini en doğru şekilde yapan bu firma, nakliyat konusunda sizlere güvenir ve garantili hizmet vermektedir. Deneyimli eleman kadrosu ile eşyalarınızın zarar görmeden ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlarlar.

Eşyalarınız işini bilen kişiler tarafından kaliteli ambalaj kâğıtları ve havalı naylonlar ile paketlenerek kolilere konulur.Eşyalarının boyutlarına göre uygun araçlara düzenli bir şekilde yüklenir. Taşıma işlemi sırasında asansörlü veya asansörsüz olarak da hizmet veren Eryaman Nakliyat eşyalarınızı gideceği yere en kısa süre içerisinde ulaştırır. Bu firma hakkında detaylı bilgi almakiçin telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Bağcılar İkinci El Eşya Alanlar
Yazar: mrstanitim - 27.09.2017 20:21 - Yorum Yok

Bağcılar İkinci El Eşya Alanlar

Evlerinizde  mobilya düzenlemesi yapmak istediğinizde  elinizdeki ikinci el eşyalarınızı değerlendirebilmek için firmamız ile görüşme yapabilir eşyanızı gönül rahatlığı ile satabilirsiniz. Mobilya düzenlemesi sakinlerin yaşam tarzını yansıtıyor olması sizinde yeni eşya için  düşündüğünüz ne tür çeşit var ise  mağazamızda kolaylıkla bulabileceğiniz mevcut eşyalara rastlayabilirsiniz.
Yatak odası, mutfak mobilyaları, salon takımları ile yenilemek istediğiniz eşyalarınızı değer kaybetmeden  Bağcılar ikinci el eşya alanlar   firmamıza satabilirsiniz.
Bağcılar İkinci El Eşya Alan Yerler
 İster oturma odanızı, ister mutfak ya da salonunuzdan modifikasyon yapacaksınız, tüm bu alanlara yer açmak için elinizdeki ikinci el eşyalarınızı satmak doğru tercih olacaktır. Firma yetkililerimizden alacağınız yardım  sayesinde elinizdeki eşyaları nakit  şekilde satmış olacaksınız.  Bağcılar ikinci el eşya alan yerler  evinizi muhteşem yapabileceğiniz gerekli tasarım fikirleriyle size rehberlik edecektir.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Türkiye’nin En İyi Diyetisyenleri – Beslenme Danışmanlığı Yaşam Koçluğu
Yazar: haticegoncu - 14.09.2017 16:00 - Yorum Yok

Basen Eriten Diyet Nedir? Nasıl Yapılır? Aşamaları Avantajları Dezavantajları


Resim

Basen Eriten Diyet

Çoğu kadın basen ve kalça bölgesindeki fazlalıklardan ve kilolardan şikayet eder. Özellikle Türk kadınlarının vücutları basen ve göbek bölgelerinden kilo almaya müsaittir. Vücutta en zor kilo verilen bölgelerden biri olan basenler için diyet ve egzersiz programlarını bir arada yürütmek gereklidir. Yanlış beslenme ve hareketsizlik sonucu oluşan bölgesel yağlardan kurtulmak için diyet listesini günlük hayatın bir parçası yapmak gerekir. Bunun için de uzman diyetisyen desteği şarttır. Basen eriten diyet listeleri ve egzersizler ile kişiye özel diyet programları oluşturulmalıdır. Böylece sağlıklı şekilde kilo vermek daha kolay olacaktır.

Resim

Göbek Eriten Diyet

Göbek bölgesinde yağlanma, kadınların en büyük problemlerinden biridir. Özellikle şekerli gıdaların tüketilmesi sonucunda göbek bölgesinde yağlanma görülebilir. Göbek eriten diyet aşamaları genellikle vücudun tamamından kilo verilmesi ile başlamaktadır. En çok kilo göbek bölgenizde ise orada incelmeyi daha net gözlemlersiniz. Diyetisyen bakırköy uzmanları ile birlikte kendinize özel yöntemi belirler, bilinçsiz bir diyet yapmamış olursunuz.

Göbek eriten diyet nasıl yapılır diyorsanız aslında cevabın kendinizde saklı olduğunu göreceksiniz. Kötü yeme içme alışkanlıklarınızı bir kenara bıraktığınızda ve spor yaptığınızda göbeğinizin inceldiğini göreceksiniz. 

Resim

Sağlıklı Beslenmede Doğru Bilinen Yanlışlar

Hepimiz sağlıklı beslenme ile ilgili bir kitap, makale, gazete ve dergi yazısı okumuşuzdur. Ya da televizyonlarda yayınlanan sağlık programlarını izlemişizdir. Bu kaynaklardan edindiğimiz bilgiler ile kendimize göre sağlıklı beslenme yöntemi oluşturmuşuzdur. Ancak bizim doğru sandığımız bu yöntemler aslında ne kadar doğru biliyor muyuz? 

 Doğru bilinen yanlışlar şunlardır:
 - Su içersem zayıflarım.
 - Öğün atlarsam kolay kilo veririm.
 - Sigarayı bırakırsam hızlı kilo alırım.
 - Kepekli ürünlerle kolay kilo veririm.
 - Sabah aç karnına limon suyu içersem yağ yakarım.
 - Et suyu, et kadar besleyicidir.

Sağlıklı beslenme ile ilgili doğru bilinen yanlışlar, kilo verdiğinizi ya da sağlıklı yaşadığınızı sanmanıza neden olabilir. Aksine bu durumlar bilinçsizce beslenmenize neden olmaktadır. Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek istiyorsanız diyetisyene başvurmanız gerekmektedir.

Kaynak: www.diyetuzmani.com.tr

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder


 Hızlı Tema Değiştir:


ip numaram